- Z nedeljo Jezusovega krsta »uradno«  zaključimo božični čas v bogoslužju  in začnemo čas med letom ali čas navadnih nedelj v cerkvenem letu, do pepelnice in postnega časa, čeprav v slovenski tradiciji božični čas traja vse do svečnice. V tem času spremljamo Jezusa v njegovem javnem delovanju, oznanjevanju in širjenju božjega kraljestva.

- V torek, 9. 1., bo ob 16.30 sestanek članov Karitas. Lepo vabljeni!

- Prihodnjo nedeljo bo ob 10.30 sv. maša pri sv. Marjeti (v župnijski cerkvi je ne bo!).

- Otroci, ki so sodelovali v adventni akciji Otroci za otroke, naj prinesejo škatlice z zbranimi darovi v cerkev pred oltar/pod smrečico.

- Župnik bo do 15. januarja obiskoval in blagoslavljal vaše domove. Kdor želi blagoslov doma, naj pokliče in se prijavi v župnijski pisarni.

- Darovalci: Karitas (75 €) – Rudi Vovk, Fanika Ozimič, Z. Z., Marija. Hvala za vsak vaš dar!

- Celoletne naročnine na verski tisk: Družina – 169 €, Ognjišče -  41,50 €, Beseda med nami - 29,40 €, Božje okolje - 33,00 €, Magnifikat - 63,72 €, Mavrica - 49,90 €, Prijatelj – 16,20 €, Mohorjeve knjige – 58,00 €.