- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- 2. februarja praznujemo praznik Jezusovega darovanja v templju, ki ga obhajamo štirideset dni po božiču. Praznik pa je dobil tudi ime svečnica, ker na ta dan po stari navadi po cerkvah blagoslavljamo sveče. Sveče si boste lahko vzeli tudi v cerkvi. Priporočeni dar za svečo je 2,00 €.

Svečnica je tudi dan posvečenega življenja. Omenjeni svetovni dan je leta 1997 ustanovil papež Janez Pavel II. kot dan molitve za može in žene, ki so se odločili za življenje v enem izmed katoliških redov ali skupnosti apostolskega življenja.

-  V soboto je god sv. Blaža. Cerkev nam na njegov god podeljuje poseben blagoslov, »Blažev blagoslov« ali »Blažev žegen« s katerim še posebej prosimo za zdravje na grlu. Prejmimo ga v prepričanju, da Bog tudi  na priprošnjo svetnikov deli svoje milosti, za to pa je potrebna osebna vera prejemnika.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke namenjene potrebam župnije. Hvala za vašo dobroto.

- Pari, ki se nameravate letos cerkveno poročiti, vabljeni na pripravo na zakon, ki bo v Slomškovem domu 2. in 9. marca od 16.00 do 19.00. Na koncu vsak par prejme potrdilo o opravljeni pripravi na zakon. Ob pričevanju poročenih parov in predstavitev temeljnih tem življenja v zakramentu zakona se par pripravi na skupno življenjsko pot.  Obvezna je stalna navzočnost obeh. Prijave niso potrebne.

- Agencija Aritours vabi na 27. tradicionalno postno romanje, ki bo 15. in 16. marca v Padovo, Gorico in Oglej. Duhovni vodja romanja je mariborski našdkof, msgr. Alojzij Cvikl. Prijave in več informacij najdete na spletni strani agencije Aritours.