- V letu molitve bodo v naši župniji potekale Delavnice molitve in življenja, ki jih bo vodila s. Marta Žalik

Uvodno srečanje v nedeljo, 11. februarja, ob 17.00 uri. V ponedeljek,  12. februarja,  ob 18.40 pa začnemo s prvim srečanjem. Srečanja bodo v veroučni učilnici. Delavnice molitve in življenja (DMŽ) so nova oblika evangelizacije, za katero je značilno, da je zelo živa in goji izrazito pozitiven pogled na življenje. Navdušeno in zavzeto predstavlja Jezusa, s posebno izostrenim posluhom  za potrebe današnje družbe in za vse, kar ljudje danes resnično potrebujemo. Gradi na Ljubezni in vsem tistim, kar je le ta sposobna udejanjiti; strah in kazen pa sta ji tuja.

- V torek, 6. 2., bo ob 16.30 srečanje članov Karitas. Lepo vabljeni!

- Pari, ki se nameravate letos cerkveno poročiti, vabljeni na pripravo na zakon, ki bo v Slomškovem domu 2. in 9. marca od 16.00 do 19.00. Na koncu prejmejo potrdilo o opravljeni pripravi na zakon.  Obvezna je stalna navzočnost obeh. Prijave niso potrebne.

- Agencija Aritours vabi na 27. tradicionalno postno romanje, ki bo 15. in 16. marca v Padovo, Gorico in Oglej. Duhovni vodja romanja je mariborski nadškof, msgr. Alojzij Cvikl. Prijave in več informacij najdete na spletni strani agencije Aritours.

- Darovalci: za Cerkev (163 €) Tatjana Markelj, N. N.; Karitas (100 €) I. Ž.; Glasilo (5 €) – Aplinc. Hvala za vsak vaš dar!