- Kdor bi se še želel pridružiti Delavnicam molitve in življenja, lahko to stori samo še ta ponedeljek (ob 18.40). Priporočamo!

- V torek, 5. 3., bo ob 16.30 sestanek članov župnijske Karitas. Lepo vabljeni!

- V postnem času po župniji od družine do družine roma križ s spremno molitvijo za kratko družinsko bogoslužje. Na oglasni deski v zvonici Jernejeve cerkve je seznam, kamor lahko vpišete, kdaj ste ga pripravljeni sprejeti. Križ z molitvijo boste dobili zvečer po  večerni sv. maši, vrnili pa ga boste naslednji dan pred večerno sv. mašo, oziroma po dogovoru. Prav lepo vabljeni k tej pripravi na veliko noč.

- V postnem času je križev pot ob  petkih ob 18.00. Priporočamo in lepo vabljeni!

- Radijski misijon bo od 17. marca do 23. marca 2024 na radiu Ognjišče. S svojimi razmišljanji v osrednjih dnevnih govorih (ob 17.00) bo sodeloval br. Štefan Kožuh, krajše nagovore pa bo pripravljal duhovnik Mitja Markovič. Posebnost letošnjega misijona bodo »prenosi« govorov iz krajev sv. Frančiška Asiškega, kamor bomo romali radijski sodelavci. Vsebina premišljevanj pa bo v duhu »leta molitve«, kakor nas spodbuja papež Frančišek pred svetim letom.

- V soboto, 27. aprila, bo peš romanje na Ptujsko Goro za dobre družine in nove duhovne pokilce. Ena od smeri odhoda bo tudi iz Slovenske Bistrice. Več o romanju v prihodnjih številkah Jernejevega glasu.

- Darovalci: za Cerkev (170 €) – Anica Hudin, Verzelak, U. D., družina Skrbinšek. Hvala za vsak vaš dar!