- Danes, 10. julija, je ob 10.30 ponovitev nove maše novomašnika Robija Sekavčnika. Zadnji dve leti je ob vikendih preživel v naši župniji v družbi skavtov, mladih in Frančiškovih otrok, ob nedeljah pa nas s prijazno besedo usmerjal na Jezusovo pot.

Na novi župniji v Slovenskih Konjicah in na začetku duhovniške poti želimo novomašniku Robiju veliko božjega blagoslova.

Hvala vsem, ki ste sodelovali pri pripravi in izvedbi slovesnosti.

- Danes zaključujemo oratorij - veseli, družabni in duhovni teden za otroke. Iskreno se zahvaljujemo vsem, ki ste vložili veliko svojega dela, truda in veselja v načrtovanje oratorija. Hvala vsem požrtvovalnim animatorjem, ki jim ni bilo nikoli težko kaj narediti in načrtovati ter vaditi za oratorij. Lepo zahvalo smo dolžni izreči še posebej voditeljem oratorija: Kristini Breznik, s. Marti in Timiju Sajku.

Hvala vsem, ki ste finančno pomagali in v ta namen kaj darovali. Hvala tudi staršem, predvsem pa otrokom za lepo udeležbo in prijetno sodelovanje na oratoriju. Hvala tudi vsem, ki ste prispevali kaj sladkega za otroke in animatorje.

- Prihodnjo nedeljo vabljeni k cerkvi sv. Marjete, kjer bo ob 10.30 žegnanje ob godu sv. Marjete Antiohijske.

- Hvala vsem, ki darujete za pokritje stroškov pogona stolpne ure na Jernejevi cerkvi. Račun je znašal 11.954,40 €. Doslej ste darovali 7.076,00 €. Bog povrni vašo dobroto.