- Na Jernejevo nedeljo, 28. avgusta, ob godu našega farnega zavetnika sv. Jerneja, lepo vabljeni k svetim mašam, ki bodo vse v župnijski cerkvi. Po sv. maši ob 10.30 bo pred cerkvijo skromna pogostitev. Zato naprošamo gospodinje za pecivo, vinogradnike pa za dobro kapljico. Pecivo prinesite v Slomškov dom v soboto popoldan med 10. in 13. uro. Hvala za velikodušnost in dobroto!

Namenska nabirka za urejanje župnikovega stanovanja (več o tem si lahko preberete v prejšnji številki ali na spletni strani naše župnije) bo prihodnjo nedeljo ob župnijskem žegnanju. Svoj dar pa lahko prinesete tudi v župnijsko pisarno ali darujete preko položnice, ki jo lahko vzamete pri izhodu iz cerkve. Vsem, ki ste že ali še boste darovali, iskrena hvala!

V prihodnjem glasilu bo objavljen urnik verouka in cenik učbenikov ter delovnih zvezkov. Z veroukom začnemo v ponedeljek, 12. septembra. Starše že sedaj naprošamo, da izvenšolske dejavnosti svojih otrok uredijo tako, da bodo lahko obiskovali tudi verouk.

- V soboto, 10. septembra, vabljeni na Ptujsko Goro, kjer bo molitveni dan za nove duhovne poklice in stanovitnost poklicanih. Somaševanje ob 10.00 bo vodil mariborski nadškof g. Alojzij Cvikl.

- Mladi, 17. septembra, vabljeni v Stično.  Naj bo ta sobota fantastična.  Prijave sprejemamo v župnišču. Več v prihodnji številki glasila.

- Hvala vsem, ki darujete za pokritje stroškov pogona stolpne ure na Jernejevi cerkvi. Račun je znašal 11.954,40 €. Doslej ste darovali 7.097,00 €. Hvala!