- Iskrena hvala vsem, ki ste sodelovali in pomagali pri pripravi in obhajanju našega farnega žegnanja. Gospodinjam za pecivo, vinogradnikom za dobro kapljico, vsem, ki so pomagali pri pripravi in pogostitvi … Vsak od vas je prispeval k temu, da je farni praznik slavje skupnosti.

- Pred nami je prvi četrtek, prvi petek in prva sobota v mesecu z ustreznimi pobožnostmi.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo nabirke pri svetih mašah namenjene potrebam župnije. Hvala za vsak vaš dar.

- V soboto, 10. septembra, vabljeni na Ptujsko Goro, kjer bo molitveni dan za nove duhovne poklice in stanovitnost poklicanih. Somaševanje ob 10.00 bo vodil mariborski nadškof g. Alojzij Cvikl.

- V nedeljo, 11. 9. 2016, pripravlja Župnijska Karitas srečanje ostarelih, bolnih in invalidov iz naše župnije. Ob 15.00 bo sveta maša in bolniško maziljenje. Med mašo bo priložnost za sveto spoved. Po njej lepo vabljeni na družabno srečanje v Slomškov dom.

- Mladi, 17. septembra vabljeni  v Stično.  Naj bo ta sobota fantastična.  Prijave sprejemamo v župnišču. Več v prihodnji številki glasila.

- Župnijsko romanje bo v soboto, 8. oktobra 2016. Poromali bomo v Slovenske Gorice - k Sveti Trojici in še kam. Več o romanju (program, prispevek) v eni od prihodnji številk Jernejevega glasu.

- Hvala vsem, ki darujete za pokritje stroškov pogona stolpne ure na Jernejevi cerkvi. Račun je znašal 11.954,40 €. Doslej ste darovali 7.097,00 €. Hvala!