- V nedeljo popoldan bo srečanje starejših, bolnih in invalidov. Ob 15.00 bo sveta maša ter bolniško maziljenje, sledi družabno srečanje v Slomškovem domu. Lepo vabljeni!

- V ponedeljek, 12. septembra, bo začetek verouka. Urnik, kakor tudi vse ostale informacije, so na naši župnijski spletni strani.

- V ponedeljek, 12. septembra, bo ob 17.00 srečanje Frančiškove družine v veroučni učilnici.

- Prvo srečanje Frančiškovih otrok bo v petek, 16. septembra ob 17.00. Vabljeni stari in novi člani.

- Mladi, 17. septembra vabljeni  v Stično.  Naj bo ta sobota fantastična.  Prijave sprejemamo v župnišču.

- Župnijsko romanje bo v soboto, 8. oktobra 2016. Poromali bomo v domače kraje našega župnika v Slovenske Gorice - k Sveti Trojici. Ogledali si bomo čudovito romarsko baročno cerkev Svete Trojice, samostansko protokolarno klet, starodavno samostansko knjižnico in muzej. Naj bo ta dan, preživet med lepimi slovenjegoriškimi griči, lepa priložnost za medsebojno druženje in za poglobitev odnosa z Bogom. Prijave zbiramo v župnijski pisarni.

- Odbor za posvetitev Jezusovemu in Marijinemu Srcu ter Aritours vabita na romanje »z Marijo Romarico domov v Fatimo«, ki bo od 17. do 19. oktobra 2016. Duhovni vodja romanja bo nadškof msrg. Alojzij Cvikl. Več o romanju si lahko preberete na spletni strani agencije Aritours.