- V ponedeljek, na Štefanovo, bo pri mašah blagoslov soli in vode.

- Blagoslov vina se v katoliški cerkvi že več stoletij tradicionalno opravi na god sv. Janeza Evangelista, ki ga obhajamo 27. decembra. Blagoslov vina in vinogradnikov bo pri večerni sveti maši.

- Za staro leto, »silvestrovo«, bo sveta maša zvečer ob 18.00 v zahvalo za preteklo leto. Lepo vabljeni, da se zahvalimo Bogu za vse, kar smo v preteklem letu prejeli.

- V nedeljo je novo leto – dan miru in praznik Marije, svete Božje matere. Lepo vabljeni k sv. mašam

Koledniki bodo v soboto, 7. 1. 2017, s petjem po domovih prina-šali veselo sporočilo boži-ča in ljudem zaželeli vse dobro v novem letu. Obenem koledniki zbirajo darove za misijone in povezujejo ljudi v župniji Tisti, ki želite obisk kolednikov, sporočite v župnišče do nedelje, 1. 1. 2017.