- Ob novem letu: glejmo na preteklost s hvaležnostjo, sedanjost živimo z navdušenjem in prihodnost sprejemamo z upanjem. Obilje milosti, veselja, ljubezni in miru v novem letu 2017!

- V petek je praznik Gospodovega razglašenja – sveti trije kralji. Lepo vabljeni k svetim mašam. Več o prazniku si lahko preberete tukaj.

- Zaradi praznika v petek, bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih prihodnji petek, 13. januarja.

- Nabirke pri svetih mašah prihodnjo nedeljo bodo namenjene potrebam župnije. Hvala za vsak vaš dar!

- Sestanek dekanijske Karitas bo v ponedeljek, 9. 1., ob 16.30.

- Otroci, ki so sodelovali v adventni akciji Otroci za otroke in so zbrali kaj denarja, naj ga prinesejo ter položijo k jaslicam. Škatlice z zbranim denarjem lahko prinesejo tudi k verouku. Bogu hvala za njihovo dobroto.

- Koledniki bodo v soboto, 7. 1. 2017, s petjem po domovih prinašali veselo sporočilo božiča in ljudem zaželeli vse dobro v novem letu. Obenem koledniki zbirajo darove za misijone in povezujejo ljudi v župniji Tisti, ki želite obisk kolednikov, sporočite g. župniku (le še danes).

- V pisarni in v cerkvah je na voljo Marijanski koledar (2,50 €) in Družinska pratika (5,50 €).

- Cene letnih naročnin na verski tisk:

• Družina – 96,20  €
  • Ognjišče – 30,90 €
  • Mohorjeve knjige – 46,00 €
  • Božje okolje – 26,40 €
  • Mavrica – 37,00 €
  • Magnifikat – 55,80 €
  • Beseda med nami – 20,40 €

Najbolje je, če imate verski tisk naročen na dom.