- Do srede, 25. januarja, ko se spominjamo spreobrnitve apostola, poteka molitvena osmina za edinost med kristjani. Lepo vabljeni k svetim mašam, kjer prisluhnemo posebnim nagovorom.

- Ped božičem smo začeli z ogrevanjem naših cerkva, kar pomeni veliko finančno breme za župnijo. Hvala za vse darove, namenjene kritju stroškov ogrevanja (v zimskim mesecih račun za ogrevanje znaša ok. 1.500 € mesečno).

- Priprava zaročencev na sklenitev zakramenta sv. zakona bo za pare iz naše dekanije dve soboti, in sicer 4. 3. in 11. 3. 2017, od 16.00 do 19.00. Prijave niso potrebne.

- Otroci in mladi, ki vam je blizu duhovnost sv. Frančiška, vabljeni ob petkih v veroučno učilnico, kjer je 17.00 srečanje Frančiškovih otrok in mladine – vodi s. Marta.

- Mladi (dijaki in študenti), vabljeni na srečanja, ki so ob petkih ob 19.00 v veroučni učilnici.

- Mesec januar je mesec verskega tiska. Vsaka krščanska družina naj bi imela vsaj en verski časopis.

• Družina – 96,20 €

• Ognjišče – 30,90 €

• Mohorjeve knjige – 46,00 €

• Božje okolje – 26,40 €

• Mavrica – 37,00 €

• Magnifikat – 55,80 €

• Beseda med nami – 20,40 €

Najbolje je, če imate verski tisk naročen na dom.