- V torek bo ob 16.30 srečanje članov dekanijske Karitas. Člani lepo vabljeni!

- 11. februarja praznujemo god lurške Matere božje. Pokojni papež Janez Pavel II. je ta dan razglasil za svetovni dan bolnikov. Cerkev, pa tudi družba nasploh, ta dan posveča razmišljanju in pozornosti do bolnikov in tistim, ki se posvečajo delu z njimi.

- Ped božičem smo začeli z ogrevanjem naših cerkva, kar pomeni veliko finančno breme za župnijo. Hvala za vse darove, namenjene kritju stroškov ogrevanja (v zimskim mesecih račun za ogrevanje znaša ok. 1.500 € mesečno).

- Priprava zaročencev na sklenitev zakramenta sv. zakona bo za pare iz naše dekanije dve soboti, in sicer 4. 3. in 11. 3. 2017, od 16.00 do 19.00. Prijave niso potrebne.

- Otroci in mladi, ki vam je blizu duhovnost sv. Frančiška, vabljeni ob petkih v veroučno učilnico, kjer je 17.00 srečanje Frančiškovih otrok in mladine – vodi s. Marta.

- Mladi (dijaki in študenti), vabljeni na srečanja, ki so ob petkih ob 19.00  v veroučni učilnici.

- V maju bomo začeli z obnovo dotrajane strehe na župnijskem stanovanju. Predvideni stroški bodo ok. 12.000 €. Hvala vsem, ki boste darovali v ta namen.