- Oljčne vejice za cvetno nedeljo so na razpolago pri vhodu v cerkev. Prostovoljni prispevki so namenjeni obnovi primorskih cerkva.

- Lepo vabljeni k poslušanju radijskega misijona na radiu Ognjišče. Misijon bodo med 2. in 8. aprilom vodili lazaristi, in sicer pod geslom: Poslal me je, da oznanim blagovest ubogim! Program misijona najdete na spletni strani radia Ognjišče. Priporočamo!

- Jutri, 3. 4., bo ob 19.30 sestanek za starše letošnjih birmancev. Starši, lepo vabljeni tudi k sveti maši.

- Sestanek dekanijske Karitas bo v torek, 4. 4., ob 17.30. Člani lepo vabljeni!

- Srečanje članov ŽPS bo v torek, 4. 4., ob 19.30. Lepo vabljeni tudi k sveti maši.

- Četrtek je prvi četrtek v mesecu, zato bo ob 17.45 srečanje za ministrante. Vsi pa lepo vabljeni k molitveni uri ob 18.30 in nato k sveti maši za duhovne poklice.

- Na prvi petek bo g. župnik obiskoval bolne in ostarele po domovih. Svojci, poskrbite, da se bodo vaši domači, ki ne morejo več v cerkev, v zakramentih srečali z Jezusom.

- Na cvetni petek vabljeni v Marijino cerkev k sv. maši (8.30 in 19.00).  Ta dan bo tudi  priložnost za sv. spoved. Spovedniki: od 8.30 do 10.00 Štefan Hodnik iz Poljčan; od 10.00 do 12.00 Karel Drofenik s Sp. Polskave; od 12.00 do 14.00 Jani Družovec iz Sl. Bistrice; 14.00 do 16.00 Toni Kmet z Zg. Polskave; 16.00 do 17.30 g. Dejan Frangež s Šmartnega; 17.30 do večerne svete maše Tomislav Šantak s Črešnjevca.

-  Prihodnja nedelja je cvetna nedelja.

Pri vseh svetih mašah bo blagoslov zelenja; slovesni blagoslov s procesijo v spomin Jezusovega vhoda v Jeruzalem bo pri sv. maši ob 10.30. Zato se bomo v primeru lepega vremena zbrali pod stopniščem pri Slomškovem domu in po blagoslovu v procesiji odšli v cerkev.

- V postnem času po župniji od družine do družine roma križ s spremno molitvijo za kratko družinsko bogoslužje kot priprava na velikonočne praznike. Na oglasni deski v zvonici Jernejeve cerkve je seznam, kamor lahko vpišete, kdaj ste ga pripravljeni sprejeti.

- V postnem času je križev pot ob  torkih in petkih ob 19.00. Lepo vabljeni k tej postni pobožnosti.

¿ V maju bomo začeli z obnovo dotrajane strehe na župnijskem stanovanju. Predvideni stroški bodo ok. 12.000 €. Hvala vsem, ki ste že ali še boste darovali v ta namen.

¿ Poletni oratorij v naši župniji bo od 26. do 30. 6.