- Na velikonočni ponedeljek lepo vabljeni k sveti maši.

Na velikonočni ponedeljek želimo utrditi našo vero v vstalega Jezusa tudi na ta način, da veselo novico o vstajenju podelimo s prijatelji in se skupaj z njimi veselimo.

- Po Jezusovem Vnebohodu so se apostoli  skupaj z Marijo v molitvi pripravljali na prihod Svetega Duha, na prve Binkošti. S tem so nam pokazali, kako se moramo tudi mi pripraviti na prejem sv. birme. Birmanska devetdnevnica je obvezna za vse birmance. K devetdnevnici še posebej vabljeni starši, botri in drugi sorodniki naših birmancev!

- V torek, 18. aprila, se bo birmovalec, msrg. Marjan Turnšek ob 18.00, srečal z našimi birmanci v župnijski cerkvi. Najprej bo pogovor (skušnja) z birmanci, nato sveta maša. K skušnji in sveti maši pridite tudi starši in botri!

- V soboto, 22. 4., bo v naši župniji slovesnost svete birme, ki jo bo vodil msrg. Marjan Turnšek. Birmanci, birmanke in njihovi botri se v primeru lepega vremena zberejo ob 9.45 pred cerkvijo. Sveta birma je praznik za vso župnijo, zato tudi ostali lepo vabljeni k sveti maši, ki bo ob 10.00.

- Prihodnja nedelja je bela nedelja in nedelja Božjega usmiljenja. Bela nedelja je spomin na prva krščanska stoletja in je povezana s prejemom sv. krsta na velikonočno vigilijo in z uvajanjem katehumenov v krščansko življenje. Ob zavedanju, da so prejeli največji dar Božjega usmiljenja in odpuščanja, so osmi dan prišli vsi skupaj v belih oblačilih in bili sprejeti v polno občestvo krščanske skupnosti.

- Iskrena hvala vsem, ki ste pomagali pri pripravi in obhajanju velikonočnih praznikov - tudi čiščenju obeh cerkva.