- Veroučenci in vsi ostali lepo vabljeni k šmarnicam. Šmarnice so ob 19.00 (razen ob sredah in nedeljah). Za prvoobhajance je obisk šmarnic obvezen.

- Danes popoldan, 7. 5., bo ob 15.00 na Pragerskem molitvena ura za nove duhovne poklice in ob 16.00 sveta maša s somaševanjem dekanijskih duhovnikov.

- V torek, 9. 5., bo ob 17.30 srečanje članov dekanijske Karitas. Lepo vabljeni!

- G. župnik bo bolne in ostarele obiskal v petek, 12. maja.

- Prihodnjo nedeljo, 14. 5., bo ob 10.30 v naši župniji slovesnost prvega svetega obhajila. Prvoobhajance priporočamo v molitev.

- Tretjo soboto v mesecu juniju, 17. 6., bo tradicionalno romanje bolnih, ostarelih in invalidov na Brezje. Prijavite se v župnišču. Več o romanju v prihodnji številki glasila.

- Slovenska Karitas vabi k pomoči družinam in posameznikom, ki so v stiski zaradi neredne zaposlitve in brezposelnosti. Položnice za vaš dar najdete v cerkvi na mizi s tiskom.