- V ponedeljek bo ob 17.30 srečanje članov Frančiškovega svetnega reda. Lepo vabljeni.

- V torek bo ob 19.30 srečanje članov ŽPS. Lepo vabljeni!

- V četrtek je zapovedani praznik Svetega Rešnjega Telesa in Krvi - Telovo. Po večerni sveti maši  (v župnijski cerkvi!), bo telovska procesija, ki vključuje tudi prošnje za blagoslov vsega našega dela - na poljih, v vinogradih, v gozdovih, v tovarnah, pisarnah ...

- V soboto, 17. 6., bomo z dvema avtobusoma poromali na srečanje ostarelih, bolnikov in invalidov na Brezje. Odhod avtobusov bo ob 6.30 izpred Slomškovega doma, vrnitev pa v popoldanskih urah.

- Prihodnjo nedeljo, 18. 6.,  lepo vabljeni na srečanje dekanijskih cerkvenih pevskih zborov, ki bo ob 15.00 v cerkvi sv. Treh kraljev v Ješovcu (župnija Črešnjevec).

- Poletni oratorij bo v naši župniji potekal od ponedeljka, 26., do petka, 30. junija 2017.

Zadnji rok za prijavo je 18. junij. Prijavnice so na voljo pri izhodu iz cerkve.