- V tednu, ki je pred nami, bo v naši župniji oratorij. Začetek vsak dan ob 9.00, zaključek ob 16.00. Mame (in druge pridne gospodinje) naprošamo za kakšno sladko ali slano pecivo, ki ga prinesite kar zjutraj, ko pripeljete otroke k oratoriju. Hvala!

- Na praznik sv. apostolov Petra in Pavla, 29. junija 2017, bodo slovenski (nad)škofje posvečevali nove duhovnike. Mariborska škofija letos nima nobenega mašnika. Prosimo in molimo za nove duhovne poklice.

- V soboto (1. 7.), na predvečer praznika Gorske Matere Božje, vabljeni na Ptujsko Goro. Ob 19.00 bo molitvena ura, ob 20.00 sveta maša in po njej procesija z lučkami, ob 24.00 polnočna sveta maša. V nedeljo, 2. julija, bodo svete maše ob 6.30, 8.00, 10.00 in 19.00. Ves čas bo priložnost za sv. spoved. Vabijo bratje minoriti.

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bodo denarne nabirke pri svetih mašah namenjene kritju stroškov pri obnovi župnijskega stanovanja.

- V poletnih mesecih si vzemite čas tudi zase in za duhovno poglobitev. Na spletni strani Družine (zavihek Cerkvene informacije/Duhovni utrip) so duhovno-počitniški programi.