- Prihodnjo nedeljo, 27. avgusta, bomo obhajali slovesnost našega farnega zavetnika, sv. Jerneja. Maše bodo po običajnem nedeljskem redu, glavna slovesnost pa bo pri maši ob 10.30. Vodil jo bo g. naddekan in konjiški arhidiakon Jože Vogrin. Po sveti maši bo blagoslov obnovljenega župnišča, potem pa ste vabljeni na pogostitev v prireditveni šotor za cerkvijo. Naj bo letošnji farni praznik res nekaj lepega, zato ga vsekakor ne zamudite!

Gospodinje naprošamo za pecivo. Pecivo prinesite v Slomškov dom v soboto, 26. 8., med 18. in 19. uro. Hvala za velikodušnost in dobroto!

- Z veroukom bomo pričeli v ponedeljek, 11. septembra. Urnik bo objavljen 3. septembra v Jernejevem glasu in na oglasnih deskah.

- Škofijski molitveni dan za duhovne poklice bo na Ptujski Gori v soboto, 9. 9., ob 10.00. Lepo vabljeni!

- Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 16. 9. Mladi, lepo vabljeni.

- Župnijsko romanje bo predvidoma v začetku oktobra. Poromali bomo na slovensko Koroško. Več o tem v prihodnjem glasilu. Že sedaj pa se lahko prijavite v župnijski pisarni.

- Iskrena hvala vsem članom Karitas in drugim župnijskim sodelavcem, ki so kakorkoli pomagali pri pripravi in izvedbi škofijskega srečanja sodelavcev Karitas.