- Pred nami je četrtek pred prvim petkom, prvi petek in prva sobota z ustreznimi pobožnostmi.

- Na prvi četrtek ne bo srečanja ministrantov.

Ob 18.30 vsi lepo vabljeni k molitvi za duhovne poklice in ob 19.00 k sveti maši za duhovne poklice.

- G. župnik bo obiskoval bolne in ostarele po domovih v petek, 8. septembra .

- Prihodnja nedelja je prva v mesecu, zato bo darovanje za potrebe župnije.

- Prihodnjo nedeljo lepo vabljeni na Devino, kjer bo ob 15.00 sveta maša.

- V nedeljo, 10. septembra, bo župnijsko srečanje starejših. Ob 15.00 bo v župnijski cerkvi sveta maša in bolniško maziljenje. Sledi program in pogostitev v Slomškovem domu.

- Z veroukom bomo pričeli v ponedeljek, 11. septembra. Urnik je objavljen na oglasnih deskah in na spletni strani župnije, kjer je tudi katehetsko pismo staršem z vsemi podrobnostmi.

- Škofijski molitveni dan za duhovne poklice bo na Ptujski Gori v soboto, 9. 9., ob 10.00. Lepo vabljeni!

- Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 16. 9. Za birmance je udeležba obvezna. Prispevek znaša 15,00 €. Odhod avtobusa bo ob 7.00 izpred Slomškovega doma.

- Župnijsko romanje bo v soboto, 7.  oktobra. Poromali bomo na slovensko Koroško. Prijavite se v župnišču.

- Iskrena hvala vsem župnijskim sodelavcem, ki so kakorkoli pomagali pri pripravi in izvedbi župnijskega žegnanja.