V torek, 5. 9., bo ob 17.30 srečanje članov Karitas. Lepo vabljeni!

V sredo bo v naši župniji mesečno srečanje duhovnikov naše dekanije (dekanijska rekolekcija). Ob 9.00 bo molitvena ura in ob 9.30 sveta maša. Lepo vabljeni!

V petek je praznik Marijinega rojstva – Mali šmaren. Lepo vabljeni k sveti maši!

- Molitveni dan za duhovne poklice nadškofije Maribor bo v soboto, 9. septembra 2017, v baziliki Marije, zavetnice s plaščem na Ptujski Gori pod geslom: »Prisluhni in pogumno odgovori!«

Program in več o molitvenem dnevu si lahko preberete na spletni strani Centra za duhovne poklice v Mariboru:

(http://cdp.nadskofija-maribor.si/index.php)

Lepo vabljeni!

- V nedeljo, 10. septembra, bo župnijsko srečanje bolnih in ostarelih. Ob 15.00 bo v župnijski cerkvi sveta maša in bolniško maziljenje. Sledi program in pogostitev v Slomškovem domu.

- Z veroukom bomo pričeli v ponedeljek, 11. septembra. Urnik je objavljen na oglasnih deskah. Na spletni strani župnije in na listih pri izhodu iz cerkve pa najdete katehetsko pismo z vsemi podrobnostmi glede verouka.

- Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 16. 9. Za birmance je udeležba obvezna. Prispevek znaša 15,00 €. Odhod avtobusa bo ob 7.00 izpred Slomškovega doma.

- Župnijsko romanje bo v soboto, 7. oktobra. Poromali bomo na slovensko Koroško. Prijavite se v župnišču. Več o romanju bo v eni od prihodnjih številk župnijskega glasila.