- Danes popoldan, 10. septembra, bo župnijsko srečanje bolnih in ostarelih (lepo vabljeni tudi njihovi spremljevalci). Ob 15.00 bo v župnijski cerkvi sveta maša in bolniško maziljenje. Sledi program in pogostitev v Slomškovem domu.

- Jutri, v ponedeljek, 11. septembra bomo začeli z veroukom. Veroučenci naj pridejo že k prvi uri kateheze! Urnik je objavljen na oglasnih deskah. Na spletni strani župnije in na listih pri izhodu iz cerkve pa najdete katehetsko pismo z vsemi podrobnostmi glede verouka.

Katehetska sveta maša s sodelovanjem veroučencev bo na Slomškovo nedeljo, 24. 9., ob 10.30. Po sveti maši bo še kratek sestanek za starše letošnjih birmancev.

- Vseslovensko srečanje mladih v Stični bo v soboto, 16. 9. Za birmance je udeležba obvezna. Prispevek znaša 15,00 €. Odhod avtobusa bo ob 7.00 izpred Slomškovega doma.

- Župnijsko romanje bo v soboto, 7.  oktobra. Poromali bomo na slovensko Koroško (Prevalje, Šentanel …) Prijavite se v župnišču. Prispevek za romanje (prevoz in kosilo) je 20,00  €. Odhod ob 7.30 izpred Slomškovega doma, prihod v poznih popoldanskih urah. Lepo vabljeni