- V tem tednu smo začeli z veroukom! Prihodnja, Slomškova nedelja, bo hkrati tudi katehetska ob začetku veroučnega leta, zato k sveti maši ob 10.30 lepo vabljeni vsi veroučenci skupaj s starši.

Po sveti maši bo kratek sestanek za starše letošnjih birmancev.

-  Vabljeni na praznovanje Slomškove nedelje, ki bo 24. septembra v Zavodu A. M. Slomška na Vrbanski cesti 30 v Mariboru.

Ob 15. uri bo molitvena ura, ob 16. uri pa slovesno somaševanje, ki ga bo vodil nadškof mons. Alojzij Cvikl.

V soboto, 23. septembra, pa bo na Ponikvi tradicionalno srečanje vzgojiteljev, učiteljev in katehetov – Slomškov dan. Ob 9.30 bo zbiranje na Slomu, nato pa 13. uri maša na Ponikvi. Lepo vabljeni!

- V naši župniji bomo začeli s programom Delavnic molitve in življenja za odrasle. Uvodno srečanje v ponedeljek, 25. 9., po večerni sv. maši ob 19.30  v učilnici. Delavnice bo vodila s. Marta Žalik FBS.

V prihodnji številki več o DMŽ.

- Župnijsko romanje bo v soboto, 7.  oktobra. Poromali bomo na slovensko Koroško (Prevalje, Šentanel …) Prijavite se v župnišču (na drugem avtobusu je na voljo le še nekaj prostih sedežev). Prispevek za romanje (prevoz in kosilo) je 20,00€. Odhod ob 7.30 izpred Slomškovega doma, vrnitev v poznih popoldanskih urah. Lepo vabljeni!